pro版本非常好用,对小朋友学习英语很有帮助,但是价格太贵了,一年时间的费用是3000多人民币,能优惠些吗
Related topics
Topic | Replies | Views | Activity | |
---|---|---|---|---|
完整版值得嗎? | 1 | 1112 | June 18, 2020 | |
Giving Pro mode at lower price in developing countries. | 0 | 372 | November 6, 2022 | |
What's the price for a subscription? | 3 | 328 | February 5, 2024 | |
How can I pay for LR pro in Chinese mainland? | 4 | 211 | March 24, 2024 | |
天天网络问题 | 0 | 265 | February 27, 2023 |